skok na hlavní menu | menu sekce O společnosti


Úvod » O společnosti

O společnosti

foto

Společnost BP Consult, s.r.o. řeší projekty v oborech ochrany životního prostředí, ekologie a environmentálních škod a rizik, geologie a hydrogeologie. Společnost byla založena v roce 1998 a působí po celé České republice i v zahraničí.

Poskytujeme komplexní poradenství v rámci kterého zpracováváme environmentální, geologické a hydrogeologické posudky. Pro účely procesu Due Diligence provádíme odhady ekologických škod a závazků na majetku. Hodnotíme rizika kontaminovaných lokalit a zajišťujeme a řídíme jejich sanace a rekultivace. Realizujeme také inženýrsko-geologické a hydrogeologické průzkumy pro účely projektování staveb a vyhledávání vodních zdrojů.

Strategie společnosti

Zprávy a výstupy musí splňovat požadavky vědeckých prací, avšak musí být zároveň i dostatečně transparentní, přehledné a srozumitelné všem klientům.

Práce je realizována specialisty oprávněnými MŽP ČR a je úzce vázána na aplikování nových a ověřených vědeckých metod umožňujících odborné interpretace a odhady.

BP Consult, s.r.o. pracuje v souladu s platnými zákony a ostatní legislativou týkající se předmětu podnikání a ochrany životního prostředí a dodržuje morální a etická pravidla podnikání.


VytisknoutNahoru

Vyhledávání

česky | English